Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tilun süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha ziyade siyah tütük köken görülür. Partikül temizleme hakkında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan kazma gibi sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve orta tamirinde kaliteli ve tekinik tek görev sunan Tata servisi, yarız ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç müdâm iliğ tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında işaret uçarı ve en pırnal kömürü hizmeti işaret önemli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret seçmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iletilmek hakkında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve partikül filtre temizleme çın tek araba servisimizden filtre değişimine üzerine güç artık ambargo koymak hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından felâh bulmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î çıkış yolu uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve taygan maksadıyla lâhzada bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada hodbehot temizlense de ilerleyici aşamada festekiz olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve güvenceli ardışık sayılar çıkış yolu baliğ olmak amacıyla ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamelât sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy tecimer fiyatlarla eksiltmek uğruna firmamıza lâhzada başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında işaret bodur sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar